Warsztaty Wielkanocne

21 marca odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Najpierw odczytaliśmy list od wielkanocnego zajączka. Następnie przedszkolaki razem z rodzicami wzięli udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Chętni rodzice pomagali ilustrować teatrzyk pt." Komu potrzebne są święta".
Na zakończenie, za wspólną zabawę dzieci oraz rodzice otrzymali słodkie, wielkanocne jajeczko.
Po wspólnej zabawie przeszliśmy do działania. Podczas naszego spotkania powstały piękne stroiki na wielkanocny stół.
Dziękujemy serdecznie za udział w naszych warsztatach Wielkanocnych! Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas z Państwem i wspólnie tworzyć piękne dekoracje świąteczne. Mamy nadzieję, że spędziliście z nami miło czas na wspaniałej i kreatywnej zabawie.
Życzymy zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych🐰🌷🐣

warsztaty-wielkanocne-01