Przedszkole Bambi w Lipinkach i Duczkach zaprasza!

Przedszkola publiczne w Lipinkach i Duczkach powstały przede wszystkim z miłości do najmłodszych. Oferujemy tutaj pełną opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym do lat sześciu.

W Przedszkolach można odbyć roczne przygotowanie przedszkolne ( klasa 0 ).

Przedszkole w Lipinkach jest w stanie pomieścić łącznie 45 dzieci na dwóch kondygnacjach, w dwóch grupach mieszanych wiekowo.

• Słoneczka – 3/4 latki
  • Pszczółki – 4/5 latki

Przedszkole w Duczkach może pomieścić jednocześnie 75 dzieci, na trzech różnych kondygnacjach w maksymalnie czterech grupach.

• Smerfy – 3 latki
  • Gumisie – 4/5 latki
  • Muminki – 5/6 latki

Przedszkola są czynne w godzinach 6.30 – 17.00.

Zajęcia w przedszkolu

Przedszkole, w którym każde dziecko poczuje się jak w domu

Dzieci to żywe srebro. Muszą mieć wiele okazji do tego, by spożytkować swoją energię w odpowiedni sposób. Dostosowaliśmy więc ofertę naszego przedszkola do różnorodnych temperamentów pociech. Zapewniamy komfortowe warunki zarówno do realizowania programu edukacji przedszkolnej, jak i do rozwoju fizycznego.

Dlatego właśnie teren przedszkola Bambi jest przystosowany do potrzeb i wymagań przedszkolaków. Kolorowe sale wyposażone są w wiele zabawek, materiałów edukacyjnych, projektorów i tablic interaktywnych, zaś 880-metrowy plac zabaw umożliwia dzieciom spędzanie czasu na grach ruchowo-rozwojowych.

W ramach zajęć przedszkolnych organizujemy dla dzieci:

♥ zajęcia ogólnorozwojowe

♥ zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

♥ zajęcia z języka angielskiego

♥ zajęcia kulinarne

♥ logopedę

♥ zajęcia komputerowe (dotyczy 5 i 6 latków)

♥ kółko małego odkrywcy

♥ kółko plastyczne

♥ kodowanie na dywanie

Zajęcia dodatkowo płatne:

♥ zajęcia z muzykoterapi

♥ szermierka

♥ tańce

♥ zajęcia sportowe

♥ sensoplastyka

Uwaga w związku ze stanem epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 wszystkie zajęcia dodatkowo płatne są odwołane!