Grupa Gumisie

Szanowni rodzice,

witam Was w roku przedszkolnym 2022/2023.

Nazywam się Anna Kańska-Padamczyk i jestem wychowawcą grupy Gumisie.

Życzę Wam szybkiej adaptacji, mam nadzieję, że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.
Zajęcia edukacyjne rozpoczną się w czwartek 1 września. Książki są już zamówione i będą do kupienia w przedszkolu
do 9 września, później trzeba to zrobić we własnym zakresie.
Koszt to 90zł. Każdy z Państwa, którego dziecko ukończyło 3 lata zobowiązany jest wyposażyć je w książki.

Bardzo proszę o jak najszybsze uiszczenie opłat.

• Wyprawka plastyczna – 100zł
  • Ubezpieczenie – 50zł

Zebranie odbędzie się 1 września o godzinie 16:00. Obecność obowiązkowa.

Anna Kańska-Padamczyk

Jasełka

Dzieci zaprezentowały własne umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Miła atmosfera, świąteczny nastrój oraz uczucie zachwytu dla swoich pociech, towarzyszyły rodzicom. Po części artystycznej, wszyscy zasiedli do stołu wigilijnego. Był to moment podsumowujący ten wyjątkowy, pełen wrażeń i nowych doświadczeń dzień. Dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.