Grupa Smerfy

Wrześniowe kodowanie

Dn. 30.09 br. odbyły się w naszej grupie zajęcia z kodowania. Gościnnie dzieci 5 letnie z grupy Muminki. 😊

To były nasze pierwsze zajęcia z kodowania w tym roku przedszkolnym, mimo to dzieci błyskawicznie zrozumiały na czym to wszystko polega!

Wielkie brawa!

wrzesniowe-kodowanie-4
wrzesniowe-kodowanie-5
wrzesniowe-kodowanie-1
wrzesniowe-kodowanie-2
wrzesniowe-kodowanie-3

WRZEŚNIOWE ZAJĘCIA KULINARNE

Dnia 21.09
br. odbyły się w naszej grupie zajęcia kulinarne. Przygotowaliśmy przepyszny koktajl bananowy.

Przy okazji udoskonaliliśmy czynności samoobsługowe - każde dziecko pozmywało po sobie kubeczek.

Poniżej krótka fotorelacja. 😊

wrzesniowe-wyzwanie-kulinarne-2
wrzesniowe-wyzwanie-kulinarne-1
wrzesniowe-wyzwanie-kulinarne-4
wrzesniowe-wyzwanie-kulinarne-3

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA Z HARRYM POTTEREM

Dnia 20 września br. mieliśmy mnóstwo wspaniałych atrakcji!

Wszystko zaczęło się od listu z pozdrowieniami od Harry'ego Pottera, który przyniosła nam sowa Hedwiga.. Później było już tylko lepiej!

Malowanie twarzy, ozdabianie różdżek, jak na prawdziwych mugoli i czarodziei przystało.

Jak już każdy miał swoją różdżkę to przeszliśmy do lekcji czarowania. To byłaprawdziwa szkoła magii!

Nie obyło się bez drobnego, słodkiego akcentu. Schwytanie "złotego znicza" kończyło mecz quidditcha.
My, prawie tak, jak na Hogwarcie! Poszukiwaliśmy złotego znicza po całej sali. Wszystkim się udało! :-)

Przygotowaliśmy również magiczny eliksir, wzięliśmy udział w zabawie "Gdzie jest sowa Hedwiga?", odkryliśmy skrzynię, w której znajdowały się dla nas nagrody super medale!

Nakoniec obejrzeliśmy fragment filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa".

Było wspaniale! Poniżej krótka fotorelacja!

Wydarzenie z HP 10
Wydarzenie z HP 11
Wydarzenie z HP 9
Wydarzenie z HP 4
Wydarzenie z HP 3
Wydarzenie z HP 2
Wydarzenie z HP 1
Wydarzenie z HP 8
Wydarzenie z HP 7
Wydarzenie z HP 6
Wydarzenie z HP 5

Witam serdecznie w nowym roku szkolnym,

Nazywam się Siemińska Iga i będę wychowawcą grupy 5-6 latków (SMERFY).

Część z Państwa zna mnie z zeszłego roku, z resztą rodziców będę miała przyjemność poznać się na zebraniu.
Przypominam, że zebranie organizacyjne, które jest obligatoryjne, odbędzie się w czwartek, tj. 01.09.2022r. o godzinie 17:00 na ostatnim piętrze (sala starszaków).
Na zebraniu opowiem o wszystkich najważniejszych kwestiach dotyczących nowego roku szkolnego.
Będzie można wtedy opłacić:

• książki (145zł),
  • wyprawkę plastyczną (100zł)
  • ubezpieczenie (50 zł).

Opłaty przyjmujemy do 09.09.2022 tj. do piątku. Po tym terminie zakup książek i wyprawki będzie w obowiązku rodzica.
Na zebraniu otrzymają Państwo również kilka niezbędnych zgód i dokumentów do uzupełnienia.
Wyprawka plastyczna znajduje się w zakładce O przedszkolu -> Dokumenty

Poniżej udostępniam upoważnienie do odbioru dziecka. Można je uzupełnić w domu i przynieść na zebranie.
JEST TO BARDZO WAŻNE!
Bez upoważnienia nie wydamy dziecka. Rozsądnym jest wpisanie wszystkich możliwych osób, które będą odbierać dziecko (ażeby uniknąć w przyszłości nieprzyjemności z tym związanych).

Do zobaczenia!

Wychowawca grupy Smerfy,