JESIEŃ 2023

Bardzo serdecznie witam wszystkich. Nazywam się Agata Struczyk, w bieżącym roku szkolnym 2023/2024 będę wychowawcą grupy „Smerfy” - dzieci 3-4 letnich.

W miesiącu wrześniu dzieci z grupy „Smerfy” powitały jesień. Przedszkolaki oglądały zmiany zachodzące w przyrodzie, dzieliły się spostrzeżeniami.
Poznały dary pani jesieni, układały z nich różne kształty. Bawiły się przy jesiennych utworach muzycznych. Przyniesione warzywa wykorzystały do stworzenia bajkowych ludzików.
A z ogromnej dyni postała masa plastyczna - dyniolina do zabawy i rozwijania małej motoryki.

Dnia 20 września w grupie był świętowany Dzień Przedszkola. Smerfy bawiły się chustą klanzową, tańczyły z balonami do znanych dziecięcych przebojów, rozwiązywały zagadki, wzięły udział w mini zabawach sportowych, które zakończyły się słodką niespodzianką.

jesien-01
jesien-02