Zebranie z rodzicami

Zebranie online z rodzicami

W związku z dalej niepoprawiającą się sytuacją w kraju, zamiast zwykłych zebrań półrocznych, wszyscy Państwo otrzymacie w tym tygodniu na skrzynki mailowe zebranie w formie sprawozdania. W mailu znajdą się wszystkie najważniejsze informację na temat spraw bieżących, tego co działo się w poprzednim półroczu, omówienie arkuszy obserwacji i diagnoz dzieci oraz skrót tego co będzie działo się w kolejnym semestrze.

Prosimy o zapoznanie się z wiadomością i zgłoszeniem się do wychowawcy w celu podpisania informacji o zapoznaniu się z zebraniem.

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.