Kontynuacja nauki w przedszkolu

Informacja organizacyjna

Drodzy Państwo w dniach 08-19.02.2021r będzie istniała możliwość przedłużenia kontynuacji nauki w przedszkolu w roku szkolnym 2021/2022. Kontynuację nauki składamy przez internetowy system rekrutacji , link poniżej:

https://nabor.pcss.pl/wolomin/przedszkole/

Wchodzimy w zakładkę „Wypełnij deklarację kontynuacji”, uzupełniamy deklarację, drukujemy i podpisaną dostarczamy do przedszkola.

Nie złożenie deklaracji w wyznaczonym czasie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.
Jednocześnie Ci, którzy nie złożą pisma o kontynuację mają możliwość wzięcia udziału w standardowej rekrutacji odbywającej się w dniach 01-12.03.2021.

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.