Dzień babci i dziadka

Dzień Babi i Dziadka

Przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędą się w dniach:
Lipinki
• 19.02.2021 – Słoneczka
• 23.02.2021 –Pszczółki
Duczki
• 23.02.2021 – Muminki
• 24.02.2021 – Gumisie
• 25.02.2021 – Smerfy
Prosimy o przygotowanie na przedstawienie odpowiedniego stroju dla dzieci.

W związku z obecną sytuacji epidemiologiczną wszystkie przedstawienia z okazji Dnia Babci i dziadka odbędą się jedynie wewnętrznie, bez udziału gości z zewnątrz. W związku z tym zapraszamy wszystkich dziadków do obejrzenia przedstawień, które już niedługo pojawią się na dyskach Google danych grup laughing

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.