Dzień 11 listopada

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Dzieci z grupy słoneczek przygotowały uroczysty apel. 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Dzieci z grupy słoneczek przygotowały uroczysty apel. Przedszkolaki recytowały wiersze opowiadające historię odzyskania przez Polskę niepodległości, śpiewały piosenki, a także o godzinie 11:11 odśpiewały wraz z nauczycielami Hymn Państwowy. Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego przedszkolnego Facebooka.

Uroczystość 11 listopada